0532 565 60 33
Su Baskınlarında 7/24 Hizmet
Evinizi veya iş yerinizi su bastığında artık endişelenmeyin, PRO STEAM POWER’ı arayın, gelip yüksek emiş gücüne sahip profesyonel ekipmanlarımız ile su basan yerleri temizleyip kurutalım.
Dikkat etmeniz gereken hususlar:
Aşama-1: Tehlikeyi önlemek ve hasarı azaltmak. Su ve elektrik dikkat edilmesi gereken tehlikeli bir ortamdır. Kaygan ıslak zeminler ve halı yüzeylerine dikkat edilmelidir. Sağlığınıza zararlı ve bakterilerin olduğu lağım taşmalarından uzak durulmalıdır.
Aşama-2: Su basmasına sebep olan kaynağı durdurmak, önlemeye çalışmak için uzman bir tesisatçıdan yardım alınması gerekir.
Aşama-3: Önleyici işlem olarak, su baskınlarında 7/24 hizmetimiz için hemen bizi arayın.
En kısa sürede gelip, oluşabilecek hasarı minimum kayıp ile önlemenizde yardımcı oluruz.
Pro Steam Power, gelip tüm suları çekip, kurutana kadar işlem bitmiş değildir. Bunun öncesinde kalıcı hasar ve küflenme riski giderek artmaktadır. Ev veya iş yeriniz su baskınına maruz kalırsa Pro Steam Power arayın, konuya hakim teknik elemanlarımız uygun şekilde suyun tahliye edilmesini sağlar.  Pro Steam Power; ileri teknoloji, minibüs içerisine monteli, yüksek emiş gücüne sahip makineler ve 150 metrelik hortumu sayesinde araçların giremediği sokak ve dar alanlarda uzun mesafeden su tahliyesi yapar, ıslanmış olan halı ve koltuklarınızı da kurutur. 
Web Tasarım: Horizon