0532 565 60 33

Halı Temizleme, Yerinde Halı Yıkama

Önceliğimiz; müşterilerimize saygı ile yaklaşmak ve elimizden gelenin en iyisi ile hizmet vermektir. Ödün vermeyeceğimiz bu prensibimiz yaptığımız her işi etkiler ve biz de işimizi iyi biliyoruz. Yaptığımız iş ile müşterilerimizi %100 tatmin ederek başarı sağlamak amacımızdır.
Pro Steam Power da tüm çalışanlarımız; leke çıkartma tekniğinden, suyun basıncı, miktarı ve buhar sıcaklığının ayarlanmasına kadar halı ve koltukların temizlenmesinde her konuda eğitimlidirler.
Leke çıkartmak karmaşık bir tekniktir ve halıya zarar vermeden istenilen sonucu elde etmek için değişik lekelerin tanınması ve kullanılacak temizleme methodunun belirlenmesini gerektirir.
 
Bizim çalışma methot ve tekniklerimiz yıllar boyunca denenmiş ve geliştirilmiştir. Ne yaptığımızı iyi bildiğimiz için Pro Steam Power’ı içiniz rahat çağırabilirsiniz.
 
Pro Steam Power, bir minbüs içerisine monte edilmiş, yüksek basınç ile jet püskürtmeli, güçlü emiş gücüne sahip, 120 derece sıcaklığa ulaşan buharlı su ile çalışan halı, koltuk, yatak ve fayans temizleme ekipmanları kullanır. Güçlü makineler sayesinde 150 metre uzaklığa kadar profesyonel temizlik uygulayabilmekteyiz. 20. kattaki bir ev veya iş yerinde temizlik yapmak artık Pro Steam Power sayesinde mümkün.

Web Tasarım: Horizon