0532 565 60 33

SIK SORULAN SORULAR

Klasik halı yıkama yöntemlerinden farkınız nedir?

Klasik sulu sistem yıkamalarda halınız evden alınmakta ve birkaç gün sonra teslim edilmekte. Pro Steam Power halınızı yerinde temizler, temizleme esnasında göreceğiniz hortumlar dışarıda bekleyen kamyonet içindeki makinalara bağlıdır ve temizlenen pislikleri dışarı çeker. Klasik sulu sistem yıkamalarda yüzeysel temizlik yapılmakta olup mevcut bakteri, mikrop ve organizmalar halının dibinde kalır. Pro Steam Power’ın yapmış olduğu temizlik ile halı diplerinde zaman içerisinde biriken bakteri, mikrop ve organizmaları, 120°C yi bulan yüksek basınçlı buhar ile çözer ve yüksek vakum gücü ile de halınızın içindeki pisliklerin %99 u emilerek tam bir hijyen sağlanır.  

Temizlenen halılar ne kadar zaman sonra teslim edilir?

Halılarınız, profesyonel elemanlarımız tarafından teknolojik makinalar ile yerinde temizlenir.

Temizlenen halı ne kadar zamanda kurur?

Yeni sistem güçlü makinalarımızın yüksek emiş gücü sayesinde, normal bir havalandırma ortamında en fazla 2 saat içerisinde kurur.

Temizlik ücretlendirmesi nasıl yapılmaktadır?

Otel, restoran, sinema, hava alanı, kreş, öğrenci yurtları gibi iş yerleri için ücretlendirme metre kare üzerinden yapılır ve diğer klasik sulu sistem halı yıkama yöntemlerine nazaran çok daha ekonomiktir.

Aradığımız gün içinde hizmet almak mümkünmü?

Araçlarımızın müsait olması durumunda aynı gün hizmet verebiliriz. Bir gün öncesinden bizi arayıp randevu almanızı öneririz.

Onbeşinci Katta oturmaktayım halılarımı temizletmem mümkün mü?

Güçlü makineler sayesinde 150 metre uzaklıkta veya 20. kattaki bir ev veya iş yerinde profesyonel halı ve koltuk temizliği yapmak artıkPro Steam Power sayesinde mümkün.

Web Tasarım: Horizon